Аналітична довідка щодо надання немедичної підтримки хворим на туберкульоз на амбулаторному етапі лікування

До вашої уваги – «Аналітична довідка щодо надання немедичної підтримки хворим на туберкульоз на амбулаторному етапі лікування» у 9 регіонах України: Донецькій, Дніпропетровській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Одеській, Львівській областях, Запорізькій та м. Києві. Цей документ може використовуватися як довідник медиками, соціальними працівниками, співробітниками НУО, а також самими хворими.

Завантажити «Аналітичну довідку щодо надання немедичної підтримки хворим на туберкульоз на амбулаторному етапі лікування»

Довідка підготовлена в рамках проекту «Удосконалення амбулаторного лікування пацієнтів з туберкульозом шляхом посилення соціально-психологічного супроводу», який реалізується Всеукраїнським благодійним фондом «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій» за підтримки  Проекту USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку.

Головною метою проекту є підтримка зусиль, спрямованих на реформування системи надання медичних послуг в Україні, зокрема, поширення амбулаторної моделі лікування туберкульозу, шляхом розробки регіональних документів (локальних протоколів) надання немедичних послуг на амбулаторному етапі лікування туберкульозу через об'єднання зусиль всіх зацікавлених сторін на регіональному рівні.

 

Коментувати матеріали можуть лише зареєстровані користувачі