47 Всесвітня конференція зі здоров'я легень

26-29 жовтня 2016 р. у Ліверпулі (Велика Британія) відбудеться 47-а Всесвітня конференція зі здоров'я легень. Сайт конференції: http://liverpool.worldlunghealth.org/Дедлайн для подання тез - 16 березня. Це також останній термін подання пропозицій про проведення симпозіумів, семінарів та курсів підвищення кваліфікації під час конференції.

Тема цьогорічної конференції - «Протидія опору: від науки до інновацій» - спонукає до активного залучення усіх зацікавлених сторін, зокрема вчених, виконавців програм, людей, яких зачепила хвороба, та політиків, до подолання ключових бар'єрів на шляху до поліпшення здоров'я легень у всьому світі. Організатори запрошують подавати ідеї на тему контролю за туберкульозом і ВІЛ, боротьби з тютюнопалінням та покращення здоров'я легень у дорослих і дітей.

Організатор конференції - Союз зі здоров'я легень – активно підтримує пацієнт-орієнтовану, нестигматизуючу мову , тож просить учасників під час написання тез користуватися вказівками, викладеними в мовному путівнику Партнерства СТОП ТБ - ‘United to End TB: Every Word Counts’.

Процес відбору тез для участі в конференції:

  1. Всі представлені тези, пропоизиції про проведення семінарів, курсів і симпозіумів будуть рецензовані. Тези будуть розглядатись як мінімум трьома особами, які мають досвід в конкретній технічній галузі. Пропозиції про сесії будуть розглядатись членами координаційного комітету з наукової діяльності.
  2. До середини травня учасники будуть повідомлені про результати відбору.

Із усіма запитаннями просимо звертатись за ел. адресою: liverpool2016@theunion.org.

Коментувати матеріали можуть лише зареєстровані користувачі