Он-лайн курс «Формування прихильності до лікування у пацієнтів з діагнозом «туберкульоз»

На нашому сайті  відкрито новий он-лайн курс – «Формування прихильності до лікування у пацієнтів з діагнозом «туберкульоз».

Курс підготовлений у рамках Проекту USAID "Посилення контролю за туберкульозом в Україні". Тренінг проводить Людмила Мельник, медичний психолог. Тренінг розбитий на шість змістовних модулів:

  1. Поняття прихильності до терапії. Визначення факторів та умов, які впливають на формування та підтримку прихильності до терапії.
  2. Етапи прийняття хвороби. Як допомогти?
  3. Тип реагування на хворобу і поняття внутрішньої картини хвороби. Їх вплив на формування і підтримку прихильності до терапії
  4. Консультування.
  5. Мотиваційне консультування. Етапи зміни поведінки хворого та дії фахівця на кожному з етапів.
  6. Проблемно-орієнтоване консультування. Допомога під час взаємодії з пацієнтом.

Яке завжди, після закінчення кожного модулю вам будуть запропоновані питання за змістом викладеного матеріалу. Учасники, які правильно відповіли на контрольні запитання, отримають сертифікат про проходження тренінгу.

Нагадуємо, для того, щоб зайти в розділ он-лайн тренінгів, потрібно авторизуватись. Якщо у вас виникнуть будь-які технічні проблеми під час користуванням сайтом, будь ласка, повідомте нам за допомогою кнопки "Зв'яжіться з нами" унизу сторінки.

Підпишіться на розсилку і отримуйте найсвіжіші матеріали і оновлення

Коментувати матеріали можуть лише зареєстровані користувачі