Переклад документів з практичного підходу до здоров'я легень (PAL)

Пропонуємо до Вашої уваги здійснений Проектом переклад двох документів, що стосуються практичного підходу до здоров'я легень (PAL) :

Практичні настанови Британського торакального товариства (БТТ) Рекомендації щодо лікування кашлю у дорослих. Моріс А.Х. (A H Morice), Л. МакГарвей (L McGarvey), І. Пейворд (I Pavord), група розробників практичних настанов, Британське торакальне товариство (БТТ), 2006. Оригінал: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2080754/

Основні положення настанови ВООЗ щодо практичного підходу до здоров’я легень (PAL). Оригінал можна завантажити тут.

Переклад обох документів здійснено у рамках участі Проекту в робочій групі з опрацювання медико-технологічних документів з диференційної діагностики кашлю, при Департаменті стандартизації медичних послуг ДП "Державний експертний центр МОЗ України". Перекладені документи допоможуть обгрунтувати з позицій доказової медицини Протокол і Настанову з диференційної діаностики кашлю, над якими працює група, та забезпечити робочу групу даними досліджень, які визнані у науковому світі.

Сподіваємось, цей матеріал буде корисним не тільки спеціалістам у галузі туберкульозу, але й лікарям первинної ланки, пульмонологам, кардіологам, гастроентерологам, тобто усім спеціалістам, які у своїй роботі стикаються з необхідністю проводити диференційну діагностику при такому поширеному симптомі, як кашель.

Коментувати матеріали можуть лише зареєстровані користувачі