Посібник з формування прихильності у пацієнтів з ко-інфекцією

Проект USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні» підготував посібник для медичних та соціальних працівників «Консультування з формування прихильності до лікування пацієнтів з ко-інфекцією ТБ/ВІЛ в протитуберкульозних медичних закладах».

Інструменти, зібрані у цьому посібнику, допоможуть медичним працівникам протитуберкульозних закладів, які не мають освіти психолога, ефективніше формувати прихильність пацієнта до одночасного лікування ТБ та ВІЛ.

На формування терапевтичного співробітництва впливає цілий комплекс чинників:

Цей посібник покликаний забезпечити консультанта додатковими навичками і знаннями, які допомогли б йому врахувати ці особливості та ефективно взаємодіяти з пацієнтом. Також ми пропонуємо покроковий алгоритм проведення консультацій для практичного використання медичними або соціальними працівниками, та форми для моніторингу і оцінки ефективності проведених консультувань.

Інструменти, зібрані в цьому посібнику, пілотуються у Запорізькій області, де за технічної підтримки USAID раніше були створені кабінети консультування у протитуберкульозних закладах. Результати пілотування проект USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні» представить партнерам та використає для оновлення посібника.

Завантажити ​посібник для медичних та соціальних працівників «Консультування з формування прихильності до лікування пацієнтів з ко-інфекцією ТБ/ВІЛ в протитуберкульозних медичних закладах»